Індивідуальне пошиття постільної білизни за Вашими вимірами

Вибір постільної білизни – непроста справа, на яку потрібно багато часу. Вибираючи білизну потрібно пам’ятати про її якість, оскільки уві сні ми проводимо значну частину життя. Можна купити готовий комплект, але чи ця постіль відповідатиме всім вашим вимогам: ціна, якість, розмір, комплектність? Вихід із цієї ситуації – замовити індивідуальне пошиття постільної білизни за Вашими вимірами у виробника. Інтернет-магазин « В постільці » здійснює якісне пошиття постільної білизни за індивідуальним замовленням.

Чому варто вибрати нас?

 1. Ми пропонуємо кілька видів тканини: бязь, сатин, поплін, перкаль. Це натуральна бавовняна матерія (100%) із щільним плетенням, практична та зручна. Наша білизна відмінно вбирає вологу, вам буде комфортно спати на ньому будь-якої пори року. Коттонова постільна білизна підійде для людей із ніжною шкірою. Натуральне волокно не викликає алергії та попрілості.
 1. Ми виконуємо пошиття комплектів та окремої його частин. В індивідуальний комплект постільної білизни входять: простирадло, наволочки, підковдра (і).
 1. Ми враховуємо при виготовленні ваші виміри та можливе усадження тканини, тому всі елементи будуть ідеально підходити під ваші подушки, ковдри, ліжка. Якщо ви не знаєте, як правильно виконати виміри, наші менеджери проконсультують вас із цього питання.
 1. Ціни на ліжко на замовлення залежать від тканини, розмірів, типу пошиття. Доступна вартість пошиття обумовлена низькими оптовими цінами на рулони тканини. Існує гнучка система знижок для постійних клієнтів.
 1. Ми використовуємо дизайнерські рішення та ваші побажання при виготовленні, пропонуємо можливість комбінованого пошиття з різних кольорів.
 1. Вироби виготовляються на сучасному устаткуванні, тому якістю виробництва ви залишитеся задоволені.

Також ми виготовляємо нестандартні елементи на замовлення:

 • Наволочки різних розмірів;
 • Наволочки з вушками та кантом;
 • Простирадла на гумці;
 • Круглі простирадла з гумкою по колу;
 • Комплекти для дитячих садків;
 • Покривала;
 • Бортики в дитяче ліжечко.

Наша компанія – здійснює якісне індивідуальне пошиття постільної білизни та є надійним постачальником текстилю для підприємств, організацій та роздрібних покупців. Постільна білизна нашого виробництва радуватиме вас не один рік.

Будь ласка, вкажіть необхідні дані для зв’язку з Вами. Опишіть завдання, яке необхідно виконати.